UROCZY DOM W KOBYSEWIE.

Wśród zieleni, nad małą rzeczką, z dala od hałasu i miejskich niedogodności, stoi piękny dom, który z pewnością zaspokoi Twoje pragnienia. Już od dziś możesz zamieszkać w nim z rodziną i codziennie cieszyć się spokojem, śpiewem ptaków i zapachem świeżego powietrza. Dom o którym piszę, znajduje się w małej miejscowości Kobysewo, 7 km od miasta powiatowego Kartuzy i 20 km. od Trójmiasta. Jest usadowiony na działce o powierzchni ponad 2.000m2, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Dom zaprojektowany został dla wygodnego życia jednej lub dwóch rodzin.
Na parterze budynku znajduje się salon z wyjściem na taras, kuchnia, sypialnia, łazienka oraz otwarty hal, z którego prowadzą schody na półpiętro, gdzie w zaciszu znajduje się kolejna sypialnia i duża łazienka. Dalej schody prowadzą na piętro budynku, które zawiera przestronny salon, kuchnię i pokój. Dla komfortu korzystania o każdej porze dnia z promieni słonecznych, bądź chłodnego cienia, z każdego pomieszczenia na piętrze przygotowano wyjście na balkon.

Wnętrze domu w całości zaspokoi oczekiwania każdego konesera piękna.

Zapraszam do obejrzenia, aby przekonać się, że warto ten dom mieć na własność. Umów się ze mną na spotkanie, a przedstawię szczegóły oferty.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Cechy

  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak
  • Stan prawny: własność
  • Woda miejska: Tak