Marketing

Dlaczego warto zlecić mi sprzedaż Twojej nieruchomości i podpisać Umowę Ekskluzywną.

  • Twoim celem powinna być sprzedaż swojej nieruchomości z najlepszą ceną w najkrótszym czasie. Aby Ci pomoc wykonam opinie o cenach panujących na rynku nieruchomości biorąc pod uwagę lokalne uwarunkowania oraz obecne trendy.
  • Pomogę Ci przygotować nieruchomość do sprzedaży. Zajmę się, jeżeli będzie taka konieczność Home stagingiem Twojej nieruchomości  i zdecydujesz się na skorzystanie z moich usług w tym zakresie.
  • Sprawdzę wszystkie dokumenty nieruchomości,  a w przypadku zawiłej sytuacji prawnej wskażę kierunek, który pomoże ją uregulować.
  • Wykonam atrakcyjne zdjęcia i profesjonalny opis nieruchomości tak, aby przyciągnąć jak największą liczbę potencjalnych klientów.
  • Umieszczę ogłoszenie na wybranych portalach. Ogłoszeniem będę na bieżąco administrować  tj. zmieniać kolejność zdjęć, uzupełniać opis itp. aby czynić je jeszcze bardziej atrakcyjnym.
  • Przejmę od Ciebie całkowicie obowiązek prezentacji nieruchomości, a po każdej wizycie omówię z Tobą uwagi, które mieli kupujący. Jeśli nieruchomość nie jest już zamieszkała bardzo dobrym rozwiązaniem jest przekazanie kluczy Pośrednikowi, z którym została podpisana umowa ekskluzywna. Dzięki temu klienci oszczędzają swój czas, gdyż nie muszą przyjeżdżać za każdym razem, a tylko wtedy,  gdy klient wyrazi poważne zainteresowanie zakupu nieruchomości.
  • Po każdej wizycie klienta poinformuję Cię, jakie spostrzeżenia dotyczące twojej nieruchomości miał potencjalny kupiec i wspólnie postaramy się wyciągnąć z tych uwag wnioski.
  • Na życzenie pomogę Ci prowadzić negocjacje cenowe tak, aby ich efekt był najkorzystniejszy dla Ciebie. Jest to etap transakcji na którym wiele osób nie mających doświadczenia w sprzedaży popełnia znaczące błędy. Dwa główne błędy to nie przyjmowanie dobrych ofert kupna w początkowym okresie sprzedaży oraz zbytnie schodzenie z ceny, gdy pojawi się kupiec po długim okresie sprzedaży.
  • Pomogę Ci skompletować dokumenty do notariusza  tak,  aby do podpisania umowy przedwstępnej doszło jak najszybciej. Doradzę Ci także w kwestii zapisów umowy notarialnej, aby były dla Ciebie jak najbezpieczniejsze.
  • Oczywiście będę także uczestniczył w przekazaniu nieruchomości nowemu właścicielowi. Przygotowuję dla naszych klientów protokoły przekazania  aby proces przekazania mieszkania przebiegł sprawnie i szybko.

Jeśli jesteś zainteresowany szybką i skuteczną sprzedażą swojej nieruchomości skontaktuj się ze mną.