PENSJONAT NA SPRZEDAŻ – ZREALIZUJ MARZENIA I ZAINWESTUJ WE WŁASNY BIZNES.

Bardzo ciekawa i godna polecenia oferta sprzedaży funkcjonującego pensjonatu w miejscowości Kowale k. Gdańska. Obiekt o powierzchni użytkowej 500m2 usytuowany jest na zagospodarowanej, ogrodzonej działce 1150m2 i składa się z dwóch części : prywatnej oraz przeznaczonej na prowadzenie działalności gospodarczej. Segment prywatny (110 m2) znajduje się na parterze i zawiera salon połączony z kuchnią i aneksem jadalnym, sypialnię, gabinet oraz łazienkę i pralnię. Do tej części budynku prowadzi oddzielne wejście, choć dla wygody właściciela, z gabinetu jest przejście do recepcji pensjonatu. Wyposażenie części mieszkalnej jest o bardzo wysokim standardzie i nadaje temu miejscu niepowtarzalny klimat. Część hotelowa zawiera na parterze przestronne pomieszczenie obejmujące recepcję, miejsce wypoczynkowe oraz zakątek kawowy. Wszystko urządzone w równie wyjątkowym klimacie. Na dwóch piętrach budynku znajduje się 15 pokoi gościnnych luksusowo wyposażonych. Z myślą o wygodzie i komforcie gości, wszystkie pokoje zaopatrzono w pełen węzeł sanitarny (łazienki z kabinami prysznicowymi) oraz przygotowano kuchnię z jadalnią do swobodnego korzystania. Poddasze budynku pozostaje do zagospodarowania według własnego pomysłu. W bryle budynku jest dwustanowiskowy garaż. Całość ogrzewana jest nowoczesnym piecem gazowym o wysokiej efektywności pracy.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa, otoczenie pensjonatu jest monitorowane, podobnie jak znajdujący się na posesji parking zawierający 16 miejsc postojowych. Dużą zaletą miejsca położenia pensjonatu jest dogodna lokalizacja, sąsiedztwo Trójmiasta i jego obwodnicy, co sprawia, że pensjonat jest świetną bazą wypadową dla osób zwiedzających Gdańsk, Sopot, Gdynię i piękne Kaszuby.

Dodatkowym atutem jest bliskość sklepów, przychodni, Kościoła, przedszkola, przystanków autobusowych. Tak bogata infrastruktura zapewnia pełne obłożenie obiektu również poza sezonem letnim na dłuższe okresy pobytowe. Zarówno obiekt jak i prowadzona obecnie działalność, nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Istnieje możliwość zaadaptowania obiektu na innego rodzaju biznes (firmę, biurowiec, gabinety lekarskie itp.)

Umów się na spotkanie ze mną, a z przyjemnością przedstawię Ci szczegóły oferty.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Cechy

  • Gaz: Tak
  • Kanalizacja: Tak
  • Prąd: Tak
  • Stan prawny: własność
  • Woda miejska: Tak